Contact

Happy person working on a laptop

Algemene vragen

+358 (0)13 748 335

Support

Op werkdagen van 07.00 uur tot 19.00 uur (GMT +2)
support@valamis.com
+358 (0)45 138 8300

Facturen

Valamis Benelux B.V.
Joop Geesinkweg 501
1114 AB  Amsterdam
The Netherlands

Vragen: billing@valamis.com

E-mail: valamis_benelux.scanning@bscs.basware.com
(alleen pdf-format)

Het management team

Jussi Hurskainen

Jussi Hurskainen

Chief Executive Officer

jussi.hurskainen@valamis.com

+358 50 087 9417

Jari Jarvela

Jari Järvelä

Chief Visionary Officer

jari.jarvela@valamis.com

+358 50 564 3101

Milla Ikonen

Chief Marketing Officer

milla.ikonen@valamis.com

+358 40 5785984

Maria Vihtkari

Chief Human Resource Officer

maria.vihtkari@valamis.com

+358 44 525 0932

Esa Turunen

Chief Revenue Officer

esa.turunen@valamis.com

Verkoop team

Leon van Overdijk

Leon van Overdijk

Sales Executive, Valamis Benelux

leon.vanoverdijk@valamis.com

+31 6 18512615

Leon van Overdijk is eLearning-adviseur bij Valamis. Hij helpt organisaties om hun leerervaring te versterken om bedrijfsdoelen efficiënter te bereiken.

Spreek met een expert

Boek een meeting van 15 minuten om te bespreken hoe wij jullie kunnen helpen om de punten tussen de business en L&D te verbinden.

Vraag demo aan